Ekskluzywne lalki miłości – 3 bestsellery z firmy SexDollGenie.com

sex-dols-premium

Firma SexDollGenie.com poinformowała, że jej sprzedaż sex lalek wzrosła o 50% w ciągu ostatnich 2 miesięcy – dużo więcej udziału w zakupach mają samotne kobiety i pary. Lalki dla dorosłych okazały się także dla singli doskonałą alternatywą dla Tindera i szybkich randek, z których korzystanie jest utrudnione.

Trwa więc rewolucja w seks lalkach, ponieważ ludzie w izolacji poszukują nowych wrażeń. Dziś chcielibyśmy przedstawić 3 ekskluzywne lalki miłości, pochodzące z renomowanego sklepu z sex lalkami.

 

W sklepie SexDollGenie.com dostępnych jest 2600 lalek 16 producentów, także każdy znajdzie tu coś dla siebie, jednak absolutne Top 3 lalek erotycznych to:

 • Frankie:
  Żądna wrażeń miłośniczka survivalu , która kocha nowe przygody i poznawanie interesujących mężczyzn. Jest przyzwyczajona do komplementów mężczyzn i lubi flirtować, ale najbardziej kręcą ją igraszki pod namiotem i sex na łonie przyrody. Jeśli jesteś drwalem będzie uległa, jeśli zaś dopiero chcesz poznać surowość przyrody i wojskowy dryl – chętnie Cię tego nauczy.
  Frankie została wyprodukowana przez firmę WM Dolls i kosztuje 2280 $ czyli 9530 złotych.
  Możecie ją kupić tutaj:
  https://sexdollgenie.com/products/sex-doll-genie-frankie166c?_pos=1&_sid=eee78a347&_ss=r
 • Daria:
  Zaborcza i nieco mroczna – twierdzi, że wejdzie w Twój świat i nim zawładnie, ale za to będzie na zawsze tylko Twoja łapczywie zaspokajając najskrytsze pragnienia. Jeśli zawsze chciałeś wyrwać najgorętszą laskę, ale traciłeś tylko czas i pieniądze na nic nie warte dziewczyny – Daria jest sex lalką dla Ciebie.
  Daria, również wyprodukowana przez WM Dolls kosztuje 2300 $, czyli 9614 złotych.
  Link do kupna:
  https://sexdollgenie.com/products/sex-doll-genie-daria163h
 • Lucas:
  Lucas – tajemnicza i nowoczesna męska seks lalka o wciąż nieodkrytej historii, pochodzi z firmy HR Doll i ma unikalną budowę: ciało z hybrydowego TPE nowej generacji, a głowę z najwyższej jakości Silikonu. Wykorzystując najlepsze cechy z tych dwóch materiałów do produkcji sex lalek twórcy osiągnęli praktycznie ideał pomiędzy wyglądem, a użytecznością.
  Lucas kosztuje 2650 $, czyli 11077 złotych. Jest on jedną z najfajniejszych, ale i najdroższych męskich sex lalek opisywanych już na naszym blogu https://sekslalki.pl/meskie-lalki-milosci/ .
  Kupicie go pod tym linkiem:
  https://sexdollgenie.com/products/lucas-167cm-5-4-male-doll?_pos=1&_sid=8f639d945&_ss=r .

 

Niestety, omawiane wyżej lalki dla dorosłych ostatnio podrożały: Frankie i Daria o 200 dolarów, natomiast Lucas o 400 dolarów. Wiąże się to ze zwiększonym popytem na ekskluzywne lalki miłości, szczególnie wśród samotnych kobiet (wzrost sprzedaży w tej grupie wyniósł prawie 16%).
Warto jednak poszukać na stronach producentów http://wmdollshop.com/ oraz https://www.hrdoll.com/ ich odpowiedników i kupić wymarzoną lalkę taniej!