Realistyczne Lalki Dla Mężczyzn Ze Sklepu SafeSexDolls.com

Realistyczne Lalki Dla Mężczyzn Ze Sklepu SafeSexDolls.com

Bogata oferta nowoczesnych lalek miłości, ciekawe wyszukiwanie towaru na stronie, darmowa wysyłka oraz bezproblemowa dostawa towaru za pośrednictwem DHL lub FedEx, a także ustalona reputacja – przedstawiamy kanadyjski sklep SafeSexDolls.com.

Jeśli chcecie kupić lalkę do bzykania jak żywą lub tylko porównać ceny takiej zabawki erotycznej i zorientować się co jest na rynku najlepsze – koniecznie zobaczcie, co proponują.

Nazwa sklepu nie jest przypadkowa – chodzi o możliwość bezpiecznego zakupu lalki do sexu przez klientów na całym świecie z gwarancją, że towar będzie pierwszej jakości i dotrze na czas.

Z tego też powodu opisywany sklep z chińskimi lalkami dla dorosłych współpracuje tylko z renomowanymi wytwórniami tych sex gadżetów takimi jak:

  • WM Dolls
  • SE Doll
  • JY Dolls
  • JL Dolls
  • AI-Tech
  • Irontech Dolls
  • Piper Doll
  • HR Dolls

Wiele z tych firm pojawiło się już na naszych łamach przy okazji omawiania realistycznych lalek miłości – są to naprawdę seks bomby na które warto popatrzeć: https://sekslalki.pl/suzie-z-irontech-doll-oferta-tygodnia/ , https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/ , https://sekslalki.pl/seksowna-jessica-z-piper-doll-fantazja-miesza-sie-z-rzeczywistoscia/, https://sekslalki.pl/sex-lalka-lauren-z-tpe-i-silikonu-jednoczesnie-oferta-tygodnia/.

SafeSexDolls.com jednocześnie przyznaje, że czasami nie jest w stanie przebić cenowo konkurencji, ale w wielu przypadkach dzieje się tak dlatego, że sporo spośród stron sprzedających lalki dla dorosłych to strony widmo nastawione na internetowe przekręty i wyłudzane pieniędzy (często przy tym zwalają całą winę na chińskiego dostawcę). Innymi sposobami na, powiedzmy sobie szczerze, oszukanie klienta są: wysyłanie tańszych podróbek sex lalek ledwo podobnych do tych ze zdjęć oraz przesyłki zawierające po prostu tanie dmuchane podróbki.

Lalki miłości są posortowane w sklepie według: miseczki biustu, wysokości, marki producenta albo płci. Dodatkowo sex shop oferuje możliwość kupna dodatkowych głów sex lalek firmy WM Doll, (jednego z wiodących producentów tych sex zabawek na świecie): https://www.safesexdolls.com/product/wm-doll-head-273/.

Omawialiśmy zresztą kunszt tego producenta podczas opisu takiej seks laski za 11 505 złotych, która śmiało mogłaby zostać gwiazdą porno: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/.

Sami zresztą zobaczcie, jak wygląda jedna z głów za 299$, czyli 107 PLN (aktualnie na promocji przeceniona o 100$!):

 

SafeSexDolls.com to także sex roboty (bardziej sex lalki 2.0), które urzekają nie tylko swym wdziękiem, ale i dodatkowymi funkcjami. Sklep sprzedaje je po 3599 dolarów, podczas gdy na stronie SmartDollWorld.com, opisanej już na naszym blogu: https://sekslalki.pl/inteligentne-seks-lalki-ze-sklepu-smartdollworld-com/ są one minimalnie tańsze (3495 USD).

W przedstawionym powyżej wpisie radzimy jednak wstrzymać się z zakupem tej raczkującej technologii A.I. i jeśli koniecznie potrzebujecie dodatkowych funkcji w zabawce, wybrać już lepiej sex lalkę z funkcją ssania, po której możemy spodziewać się konkretnej przyjemności bez problemów technicznych.

Jeśli natomiast chcemy zakupić prawdziwą lalkę 2.0. to polecamy Harmony: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/, pamiętacie jednak, że tylko sama głowa tego robota realdoll jest ruchoma.

W przypadku znajdowania się zabawki do seksu na magazynie w Kanadzie przesyłki nadawane są właśnie z tego kraju, natomiast w sytuacji zakupu modelu robionego na indywidualne zamówienie sztuczne lalki wysyłane są bezpośrednio z Chin od producenta.

Sklep umożliwia płatność w dolarach amerykańskich, kanadyjskich i australijskich oraz w Euro. Warto jednak zastanowić się dwa razy przed złożeniem zamówienia, ponieważ strona nie przyjmuje żadnych zwrotów, natomiast jeśli odwołacie zamówienie przed rozpoczęciem produkcji nowoczesnej lalki dla dorosłych zostanie pobrana 20% „restocking fee”.

Polecamy także gorąco kanał YouTube.com strony, gdzie znajdziecie sporo ciekawych filmów z seks lalkami, w tym z linkowaną powyżej lalką WM Doll: https://www.youtube.com/watch?v=sKH7qf1hoQU .

Przypominając o narodowej izolacji: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/, polecamy złożyć zamówienie już teraz i powitać Nowy Rok z nową towarzyszką wolną od wirusów i kobiecych fanaberii.