Projekt Hybri Na Kickstarter.com – Wirtualna Rzeczywistość W Twoim Telefonie

Na platformie Kickstarter.com pojawił się projekt Hybri, który ma za cel opracowanie nowego wymiaru asystentów towarzyszących (również z funkcją randek i intymnych konwersacji). Na początku planowane jest uzbieranie w crowdfundingu kwoty 250 000$ na kontynuację marzeń firmy, która ma całkiem spore doświadczenie w branży hologramów i A.I.

Oprócz niezapomnianych wrażeń „mixed reality” i „augmented reality”, plusem Hybri jest to, że do jej uruchomienia potrzeba tylko standardowego smartfona.

Wiadomo, że takie rozwiązanie pomaga w popularyzacji nowych technologii, ponieważ nie musimy kupować drogich urządzeń typu Oculus Rift – niezbędną moc obliczeniową zapewnia telefon Samsung, czy Apple (kompatybilność z Androidem i iOS).
Pomimo braku przesadnych wymagań sprzętowych Hybri wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu rozszerzonej rzeczywistości, czyli ARKit 3 z okluzją ludzi ARCore 1.18 (Depth API).

Efektem tego jest wyjątkowa prostota obsługi – po prostu skanujesz swój model i środowisko dookoła siebie i już możesz korzystać z rozszerzonej rzeczywistości.

Skąd zaś biorą się postaci, które mogą być naszymi wirtualnymi asystentami/partnerami?

Otóż oprogramowanie daje możliwość wykreowania awatara na podobieństwo wgranego zdjęcia – tworzy wtedy rysy twarzy podobne do oryginału (jedna, portretowa fotka wystarczy), do których dobieramy odpowiednią fryzurę. Możecie w ten sposób samemu stworzyć dowolną osobę, a dobrej jakości fotki celebrytów zapewnią zabawę na długie godziny.

A co z charakterem, czyli A.I. (sztuczną inteligencją)?

Firma na tym etapie obiecuje 6 różnych modeli osobowości.

Przy pierwszym uruchomieniu program zada Ci szereg dość szczegółowych pytań aby dobrać model odpowiedni dla Twojego charakteru i potrzeb.
Pierwsza grupa czynników to: humor, zdrowie, potrzeba atencji, inteligencja, charyzma. Druga to: wygląd zewnętrzny, kolor oczu, umięśnienie.
A na końcu można wybrać to, co najlepsze, czyli charakter dla Waszego modelu – na przykład seksowny, świntuszący, wesoły, mądry, kobiecy etc.
Od wstępnej konfiguracji zależy przyszłe zachowanie naszego hologramu, dlatego warto się zastanowić, czy A.I. ma za nami tęsknić, czy się z nami kłócić.

A kłótnie zapowiadają się całkiem realne, bowiem do konwersacji służy najlepszy czatbot na świecie (nagroda Loebnera: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nagroda_Loebnera), czyli Mitsuki firmy Pandorabots.com: https://www.pandorabots.com/mitsuku/.
Jeśli interesuje Was zaś temat japońskich gadżetów do sexu polecamy nasze wpisy: https://sekslalki.pl/japonskie-lalki-milosci-poradnik/ oraz https://sekslalki.pl/japonskie-sex-zabawki-masturbator-tenga-cup-oraz-wibratory-iroha/ .

Za pomocą Hybri będziecie mogli wykreować przyjaciół, kochanki, partnerów, wyposażyć ich w sztuczną inteligencję i przenieść do swojego pokoju czy… wanny. Brzmi jak Simsy w realu? Hasło Hybri to „Live the second life”, także na pewno wielu użytkownikom ten projekt umożliwi wyrażanie siebie w alternatywnej rzeczywistości w klimacie znanego od lat hitu na PC.

Jednak znacznie większe jest zainteresowanie erotyczną częścią przedsięwzięcia – niewątpliwy podtekst seksualny (którego nie oferują gry typu Sims) rozpala zmysły klientów ceniących nowinki technologiczne na całym świecie i czekających na możliwość porozmawiania z atrakcyjnym hologramem.
O planach firmy Realic Inc., pisały między innymi takie tytuły jak Forbes, Daily Star, czy pokazywało je MTV – wszędzie uwaga mediów skupiała się na seksownych awatarach, które mogą oczywiście prowadzić inteligentną konwersację, ale są w stanie spełnić najskrytsze fantazje seksualne.
Specjaliści wskazują, że Hybri jest na razie zbiorem dostępnych już na rynku silników i oprogramowania do sztucznej inteligencji, podkreślają jednak, że kierunek jest słuszny, a idea modeli towarzyszących bardzo ciekawa.

Wart zatem obserwować projekt, albo dołożyć małą cegiełkę aby mieć dostęp do ekskluzywnego oprogramowania i pakietów promocyjnych w atrakcyjnych cenach.

Rozszerzona lub mieszana rzeczywistość – Hybri oferuje za pomocą inteligentnych hologramów cyfrowe życie dla każdej grupy wiekowej, a jeśli jesteście zainteresowani projektem – więcej znajdziecie na stronie www.whatisthehybri.com .

Jesteśmy pewni, że jeśli chodzi o spełnienie potrzeby kontaktu fizycznego, to Hybri + ciało seksownej lalki dla mężczyzn – na przykład Carol: https://sekslalki.pl/lalki-milosci-jak-zywe-carol/ sprawdzą się w stu procentach!

Zazdrosna może być jednak w tym momencie Harmony: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/, która jako najpopularniejszy sex robot na świecie doczekała się już wielu pozytywnych opinii, ciekawych wywiadów i dysponuje swoim własnym A.I.