Świąteczna Promocja! Kup Chińską Lalkę Dla Dorosłych Premium, Otrzymaj Świąteczny Voucher!

W tym roku Mikołaj postanowił uradować także dorosłych, którzy marzą o prezencie w postaci sex lalki, ponieważ dokonując zakupu w sklepie DollsClub.com: https://www.dollsclub.com/ do 27 grudnia możecie otrzymać Voucher o wartości ponad 1600 złotych na dodatkowe akcesoria do zakupionych produktów.

Okazja jest wyjątkowa, ponieważ DollsClub.com to także szeroka oferta, dobre ceny oraz 1188 zweryfikowanych, zadowolonych kupujących.

Świąteczna promocja to następujące prezenty:

  • dodatkowa głowa gratis
  • druga peruka
  • darmowe wzmocnienia w stopach umożliwiające utrzymanie pozycji pionowej
  • druga para oczu

Są to przydatne akcesoria do lalek miłości, o których możesz więcej przeczytać tutaj: https://sekslalki.pl/seks-lalki-akcesoria-jakie-warto-dokupic/ .

Promocja polega na tym, że podczas dokonywania zakupu powyżej 869,95 $, czyli 3149 PLN, możemy zrealizować voucher pod tytułem „christmas”, który upoważni nas do otrzymania wyżej wymienionych gratisów.

 

Ponieważ cały voucher ma wartość 449,95 $, czyli 1627 PLN, przy odpowiednim skorzystaniu z promocji będziemy mogli zyskać ponad 50% wartości kupowanego towaru, co świadczy o tym, że opisywana promocja może być naprawdę atrakcyjna.

 

Voucher możemy wykorzystać przy zakupie lalek dla dorosłych następujących producentów:

  • WM Dolls
  • YL Dolls
  • Fire Dolls

 

Świąteczna Promocja! Kup Chińską Lalkę Dla Dorosłych Premium, Otrzymaj Świąteczny Voucher!
Świąteczna Promocja! Kup Chińską Lalkę Dla Dorosłych Premium, Otrzymaj Świąteczny Voucher!

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że znajdują się tu „tylko” 3 pozycje, ale oferta powyższych firm, będących renomowanymi producentami chińskich sex lalek, w zupełności wystarczy ich wielbicielowi do dokonania satysfakcjonującego wyboru.

W ofercie WM Dolls na przykład znajduje się taka gorąca seks laska, o której pisaliśmy już 3 grudnia 2019 roku: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ .

Natomiast w YL Dolls stworzono na przykład nowoczesną lalkę do bzykania premium z TPE i Silikonu jednocześnie (z implantami włosów!) jak Lauren, również już opisywaną w samych superlatywach na naszym blogu: https://sekslalki.pl/sex-lalka-lauren-z-tpe-i-silikonu-jednoczesnie-oferta-tygodnia/ .

Warto wspomnieć, że sklep DollsClub.com posiada europejski certyfikat zaufania Ecommerce Europe Trustmark, dotyczący sprzedaży online na terenie Unii Europejskiej, który jest do zweryfikowania tutaj: https://www.haendlerbund.de/downloads/Trustmark-Certificate-Handlerbund.pdf . Zaświadcza on o stosowaniu najlepszych praktyk, jeśli chodzi o ochronę konsumentów (zgodnych z Kodeksem Dobrych Praktyk handlu przez internet w EU).

Ten właśnie certyfikat, 1188 pozytywnych opinii na stronie sklepu, zabezpieczone płatności kartami płatniczymi i paypal, zapewnią nam spokojne i udane zakupy .

Sam towar natomiast jest wysyłany dyskretnie kurierem na cały świat, a darmowa wysyłka jest wliczona w koszt zakupu już od 50EUR, także jeśli skorzystacie z vouchera na pewno otrzymacie w bonusie także dostawę za free.

 

W związku z pandemią koronawirusa zakupiona w opisywanym sex shopie partnerka może być najbezpieczniejszą opcją na romantyczne spędzanie wolnego czasu, ponieważ ponownie zamknięte są wszystkie miejsca, gdzie ewentualnie można poznać dziewczynę lub iść z nią na randkę: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/ .

Miejmy oczywiście nadzieję, że popyt na silikonowe lalki miłości nie przewyższy możliwości producentów znajdujących się w Państwie Środka – tak jak to było na wiosnę, kiedy to obowiązywał pierwszy lockdown: https://sekslalki.pl/pandemia-koronawirusa-brakuje-sex-lalek-w-sklepach/ . Jeśli więc zastanawiacie się nad zakupem lalki dla dorosłych właściwy moment może być właśnie teraz – można sobie zrobić ciekawy gwiazdkowy prezent z wieloma gratisami.

Na zakończenie dzisiejszego wpisu proponujemy jeszcze przeczytanie naszych postów o digiseksualizmie: https://sekslalki.pl/digiseksualizm-czesc-1/ oraz https://sekslalki.pl/digiseksualizm-czesc-2/ , z których dowiecie się, jak sex lalki i sex roboty wpływają na seksualność człowieka i życzymy abyście pod Choinką znaleźli nie rózgę, tylko nowoczesną lalkę dla dorosłych!