Producent sex lalek zaprasza na casting do TV Show!

Opisywany już wielokrotnie na naszym blogu producent lalek erotycznych i sex zabawek RealDoll ogłosił właśnie casting dla osób chcących pokazać swoje życie (nie tylko seksualne) ze swoimi towarzyszkami. Może marzy się Wam telewizyjna kariera i międzynarodowa sława?

Seks lalki wychodzą z podziemia i stają się pełnoprawnym hobby i elementem nowoczesnej seksualności – przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.
Matt MacMullen: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/, człowiek, który produkuje jedne z najbardziej realistycznych sex lalek na świecie i zaawansowane sex roboty typu Harmony: https://sekslalki.pl/seks-robot-harmony-recenzja/.
Oprócz pracy przy modelach seks lalek poświęca on całą swoją energię i pasję popularyzacji lalek dla dorosłych i serdecznie zaprasza swoich klientów do wzięcia udziału w programie telewizyjnym razem z posiadaną lalką RealDoll.

Celem programu jest ukazanie tworzenia się relacji pomiędzy człowiekiem, a realistyczną lalką do kochania.
Firma RealDoll wie, że jej klienci wchodzą z sex lalkami w intymną, ale nie tylko seksualną znajomość.
Realistyczna lalka erotyczna wysokiej jakości dotrzymuje bowiem towarzystwa nie tylko w alkowie – jest doskonałym lekiem na zbolałe serce lub samotność: https://sekslalki.pl/kompendium-wiedzy-o-seks-lalkach/.

Warunkiem do stworzenia wspólnego życia z seks lalką jest jej wysoka jakość, piękno i realizm oraz możliwość jej customizacji podczas procesu kupna – tak aby stała się naszą zabawką marzeń.
Wtedy bowiem nie traktujemy jej jak rzecz, ale jak istotę – kupując ubrania, zmieniając fryzury i wykonując staranny makijaż.
Wszystko to pozwala na bliską więź z lalką do seksu ludziom, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą nawiązać znajomości z prawdziwą kobietą.

Sam producent zresztą podkreśla, że chce pozwolić wyjść sex lalkom z cienia, ponieważ kupują je ludzie, dla których są one świadomym wyborem i i marzeniem, którego się nie wstydzą, a wręcz przeciwnie – chcą się nim pochwalić i pokazać je światu.

RealDoll w ogłoszeniu wprost pyta: „Have you grown tired of awkward first dates, catfishing and swiping? Does socializing give you anxiety?”, czyli „Czy jesteś zmęczony niezręcznością pierwszych randek, ciągłym podrywem, z którego nic nie wychodzi i przesuwaniem profili na sex portalach? Czy socjalizowanie się z innymi ludźmi, szczególnie na polu seksualności sprawia Cię w zakłopotanie?”.

Oczywiście – wielu z nas odpowie na te pytania twierdząco, co sprawia, że lalka dla dorosłych staje się coraz bardziej pożądaną opcją, szczególnie podczas pandemii COVID-19: https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/, https://sekslalki.pl/pandemia-koronawirusa-brakuje-sex-lalek-w-sklepach/.

Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy trend pojawiający się w Stanach dotrze również do Polski – program może bowiem okazać się o wiele mądrzejszy i pouczający od widowisk typu „Celebrity Splash”, oferując oprócz rozrywki wiele sposobów na podniesienie jakości życia i bycie po prostu szczęśliwym.