Poczuj się jak światowiec nie znając języków obcych – polska wersja serwisu urdolls.com

Dzisiaj chcielibyśmy Was zaprosić do sklepu www.urdolls.com, a konkretnie do jego polskiej wersji, która osobom preferującym kupno sex lalek w rodzimym języku umożliwi sprawne poruszanie się po sklepie i zrozumienie oferty.
Dlaczego Ultimate Real Sex Dolls Store, czyli urdolls.com,?
Ponieważ jest to sklep oferujący starannie wybrane lalki miłości, z których na pewno będziesz zadowolony.
Świadczą o tym marki lalek erotycznych sprzedawane na stronie – są to znane w świecie lalek dla dorosłych premium manufaktury WM Doll, Irontech Doll oraz Piper Doll.

Firmy te mają za sobą już długą historię i dzięki temu były już przedstawiane wcześniej na naszym blogu:

– WM Doll to wytwórnia chińskich sex lalek, która jest autorem tej sex zabawki: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/, oferującej wspaniałe doznania, przy wciąż atrakcyjnej cenie: https://sekslalki.pl/jak-zachowuja-sie-w-dotyku-nowoczesne-i-realistyczne-sex-lalki-milosci-dla-doroslych/ .
Więcej filmików z sex laskami WM Doll na YouTube znajdziecie również pod tym linkiem: https://sekslalki.pl/najlepsze-testy-lalek-milosci-dla-doroslych-na-youtube-com/ .

– Irontech Doll to natomiast producent, którego sex zabawka, czyli Suzie, zasłużyła u nas, z powodu doskonałego współczynnika jakości do ceny, na miano oferty tygodnia: https://sekslalki.pl/suzie-z-irontech-doll-oferta-tygodnia/.
Jeśli jesteście ciekawi, jak produkuje się seks lalki w firmie Irontech Doll, to serdecznie zapraszamy do zwiedzenia fabryki od środka: https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/ – sami przekonacie się, jak skomplikowana i pełna artyzmu jest produkcja nowoczesnych i realistycznych lalek miłości.

– Piper Doll to natomiast producent słynnej już sex lalki Jessica Rabbit: https://sekslalki.pl/seksowna-jessica-z-piper-doll-fantazja-miesza-sie-z-rzeczywistoscia/ oraz dostawca lalek miłości do sklepu ufdolls.com: https://sekslalki.pl/ufdolls-com-lalki-milosci-i-sex-gadzety-z-ultra-miekkiego-materialu-fanta-skin/.
Jessica Rabbit z powodu swojego wyglądu i sex appealu została także wymieniona w naszym Kompendium Wiedzy O Seks Lalkach: https://sekslalki.pl/kompendium-wiedzy-o-seks-lalkach/, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy.

Sam sklep urdolls.com został przez nas polecony już 20 października 2019 roku, w poradniku o najtańszych seks lalkach wartych zakupu:
https://sekslalki.pl/najtansze-seks-lalki-warte-nabycia-poradnik-zakupowy/.
Dostępna wtedy była na stronie chińska sex lalka Hanami za 719 $, która mimo niskiej ceny oferowała bardzo atrakcyjny wygląd.
Od tego czasu oferta oczywiście się zmieniła, ale również teraz jest pełna ciekawych promocji.

Podobnie jak w przypadku ostatnio opisywanego sklepu z seks lalkami, czyli RealLoveSexDolls.com: https://sekslalki.pl/spring-fling-w-reallovesexdolls-com-15-obnizki-na-haslo-spring2021/ również w urdolls.com znajdziemy zakładkę „in stock”, która oferuje towar „na składzie” – dostępny od ręki.
Realizacja zamówienia trwa w USA 3-4 dni robocze, czas międzynarodowej wysyłki będzie dłuższy, ale ponieważ odbywa się kurierem DHL, nie powinien przekroczyć 14 dni.

Oczywiście zachęcamy każdego do porównywania cen i szukania najlepszych okazji.
Na przykład lalki dla dorosłych WM Doll możecie także kupić bezpośrednio na stronie producenta: http://www.wmdolls.com/ , w niemieckim sex shopie Doll Park: https://sekslalki.pl/sex-lalki-sklep-w-niemczech-z-showroom-dollpark-com/ lub na opisywanej przez na witrynie SafeSexDolls.com: https://sekslalki.pl/realistyczne-lalki-dla-mezczyzn-ze-sklepu-safesexdolls-com/ – możliwości jest zatem bardzo wiele.

Którą lalkę dla mężczyzn polecamy?
Stawiamy na https://pl.urdolls.com/mdeklm-bonnie-gderw-kdlem-p-193.html , czyli Bonnie, aktualnie w cenie 860 $, czyli 3173 PLN (kosztowała 1,256 $).
Ta realistyczna lalka do seksu z TPE może mierzyć od 148 do 165 cm wzrostu (im mniejsza tym lżejsza), a jej piękno można docenić na filmiku znajdującym się na dole strony sklepu (pod konfiguracjami).

Miłego użytkowania 🙂