Najlepsze Testy Lalek Miłości Dla Dorosłych na YouTube.com

Ponieważ jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, dzisiaj chcielibyśmy zaprosić Was do obejrzenia filmiku z testem lalki miłości, który ma rekordową widownię na YouTube.com. To filmik instruktażowy przedstawiający dokładny unboxing sex lalki firmy WM Dolls 161 cm B Cup (miseczka B): https://www.youtube.com/watch?v=8Q2srPohegQ&t=639s.

Taka sex lalka jest do kupienia na przykład w sklepie Joy Love Dolls: https://www.joylovedolls.com/collections/wm-dolls – przedstawionym na naszym blogu dnia 8 stycznia 2020 roku: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-joy-love-dolls/ .

Modele podobne do omawianego kosztują już od 1299 dolarów czyli 5131 złotych – macie zatem unikatową możliwość samodzielnej oceny, czy warto sobie takie cacko kupić.

Ciężko jednak mówić o konkretnym modelu w przypadku sex lalki omawianej na filmie. Na przykład peruka tak zmienia wygląd lalki miłości, że wydają się to być zupełnie inne „osoby”, a do wyboru w zestawie są 4 fryzury. Z włosami numer 1 nasza lalka erotyczna to blondynka o włosach do piersi (ta fryzura wygrywa zresztą u prowadzącego i u nas), numer 10 to włosy jasne blond do ramion, numer 11 zaś to brązowe kręcone w loki.
Jak możecie sami zobaczyć, sposób opakowania seks zabawki w skrzyni podczas przesyłki jest naprawdę imponujący – każda kończyna zabezpieczona jest oddzielnie aby uniknąć wszelkich uszkodzeń w trakcie podróży.

W filmie omawiane są także dokładnie detale sex lalki, na przykład paznokcie w kolorze nr 5 – dark pink. Można także przekonać się jaka jest dokładnie różnica pomiędzy szkieletem umożliwiającym stanie lalce, a stopami w pełni z Silikonu lub TPE. Producent lalki, firma WM Dolls: http://www.wmdolls.com/, wyposażył ją także w wymienną waginę (3 rozmiary do wyboru: 1 cm, 2 cm oraz 2,5 centymetra), ciasny otwór analny, a piersi w dotyku możecie podziwiać od 5:38 min:https://www.youtube.com/watch?v=I8oN1X74MoI).

Przy okazji możemy zdradzić ciekawy patent na zagięcia pojawiające się na skórze lalki miłości po długotrwałym złożeniu jej TPE lub Silikonu w transporcie itp. Zagięcia te, powodujące zmarszczki oraz nadmierne zużycie lalki (aż do jej zniszczenia), należy posmarować olejem mineralnym. Dbajmy jednak, jako właściciele seks lalek, o to, aby takich sytuacji było jak najmniej – lalce musi być wygodnie i powinna być przechowywana bez zagięć w należytych warunkach.

W końcówce filmu możemy także dowiedzieć się, jak ułożyć lalkę do sexu na pieska i delikatnie obchodzić się z jej szkieletem, a scena z poradą jak używać seks lalki w pozycji misjonarskiej może być ciekawym instruktażem użytkowania u każdego z nas.

Wkrótce nastąpi omówienie pozostałych filmików z tego kanału wraz z listą sklepów, w których pokazywane lalki erotyczne można kupić, a wy w tym czasie spróbujcie dokonać trudnego wyboru.

Czy wolicie lalkę miłości przedstawioną na The Sex Doll Channel, czy wybralibyście opisywaną u nas zjawiskowo piękną lalkę do sexu tej samej firmy WM Dolls, ale o bujniejszych kształtach: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ ?