COVID-19? Urocza pielęgniarka dyskretnie dotrzyma towarzystwa!

Jeśli obawiacie się nadejścia kolejnej fali COVID-19, a służba zdrowia wydaje się niewydolna – mamy dla Was dzisiaj prawdziwą perełkę.

Beatrice – ponętna pielęgniarka rozpali Wasze zmysły i zapewni stałą i troskliwą opiekę w tych ciężkich czasach. Czasy są dla wielu trudne  także finansowo,  dlatego wybraliśmy sklep, w którym akurat trwa promocja i możemy kupić przedstawianą lalkę erotyczną taniej – zamiast 5,190 zł zapłacimy tylko 4,324 zł, czyli prawie o 16% taniej (SKU produktu to: ESD156Q19-1-1).

Można już więc za kwotę, która jest niższa niż średnia pensja w Polsce (ostatnio wynosi ona podobno 6000 złotych) kupić sobie uroczą towarzyszkę na własność a nie zastanawiać się kto na portalach typu roksa.pl wypożycza lalki miłości: https://sekslalki.pl/seks-lalki-do-wypozyczenia-czy-warto/.

Warto podkreślić, że sklep https://eusexdolls.com/ to dyskretna i pewna przesyłka na terenie EU, co oznacza brak importowania towaru przez konsumenta – nie zaskoczą Was więc cła, czy ewentualne doliczenie podatku VAT.

Ponadto oferowane bezpieczne sposoby płatności ułatwiają zakup: PayPal, SEPA, Bitcoin, Ethernum oraz kartami Mastecard, Visa i AmEx. Dodatkowo ceny na stronie przeliczane są na złotówki co ułatwia ich porównywanie i podjęcie decyzji o zakupie seks lalki, a magazyn centralny, z którego wysyłane są towary znajduje się w Europie. To ostatnie jest szczególnie ważne ponieważ znacznie skraca czas realizacji zamówienia (wszystkie sex lalki na stronie sklepu są dostarczane w ciągu 7- 18 dni) i powoduje, że jesteśmy bardziej pewni bezpieczeństwa przesyłki niż w przypadku, kiedy podróżuje ona przez pół świata przez różne strefy celne.

Specyfikacja produktu:

 • Wysokość:158cm
 • Waga: 43 kg
 • Obwód bioder: 87 cm
 • Wagina – głębokość: 18 cm
 • Wagina – średnica: 1.5 cm
 • Anal – głębokość: 17 cm
 • Anal – średnica: 2 cm
 • Oral – głębokość: 13 cm

Materiał, z którego stworzona jest lalka dla dorosłych to TPE, które w środku posiada metalowy szkielet wysokiej jakości, który posiada zwiększoną ruchomość stawów aby imitować ruchy i pozycje seksualne przyjmowane przez człowieka.

Sklep zresztą poleca sex zabawki z tego materiału ponieważ jest on delikatniejszy w dotyku niż Silikon, rozciągnięty wraca do swojego pierwotnego kształtu a dodatkowo ponieważ jest mieszanka termoplastyczna jest bardziej miękka, przyjemniejsza w dotyku i pozwala (poza samym szkieletem) na większą ruchomość całego ponętnego ciała lalki.

Przeczytaj także: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/ oraz https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ jeśli chcesz by

Twoja lalka miłości służyła Ci jak najdłużej w jak najlepszej kondycji!

Jeśli jesteście ciekawi możliwości customizacji to wyglądają one następująco:

 • 9 rodzajów fryzur do wyboru
 • 3 kolory oczu
 • 6 odcieni skóry
 • włosy łonowe lub ich brak
 • 7 kolorów lakieru paznokci u rąk
 • 7 kolorów paznokci u nóg
 • 4 kolory sutków
 • stopy z wkładkami usztywniającymi lub bez

Uwaga!:

Eusexdoll.com zaleca przechowywanie sex lalki bez ubrań w opakowaniu w jakim jest ona przesyłana (można też kupić oczywiście specjalną skrzynię do przechowywania produktu) w pozycji horyzontalnej – bez ubrań aby uniknąć odkształceń – seksowny strój pielęgniarki trzeba więc będzie na czas odpoczynku zdejmować…

Akcesoria dodawane do tej lalki dla dorosłych przy zakupie to natomiast:

 • peruka
 • zestaw do czyszczenia waginy
 • losowy strój

Wynika z tego, że strój, który jest zaprezentowany na zdjęciu może trzeba będzie kupić oddzielnie, ale w sex-shopach, a nawet w sklepach z damską bielizną nie brakuje przecież wdzianek w tym stylu. Posiadacze lalek erotycznych zgodnie zresztą twierdzą, że jeden strój ich wybrankom nie wystarczy i zwykle posiadają wiele możliwości przebierania swoich dziewczyn z Silikonu lub TPE.

Opisywaną sex laskę możecie upolować także w innych sklepach z lalkami miłości, ale ponieważ staramy się zawsze naszym czytelnikom przedstawiać najlepsze i jakościowo i cenowo ofert – sklep eusexdoll.com oferuje tą lalkę najtaniej.

Inne sklepy posiadające ją w ofercie – na przykład strona https://www.real-dolls.one/ , sprzedają opisywany dziś produkt dużo drożej – za 9 115 złotych. Z tego powodu rekomendujemy właśnie dokonania zakupu w eusexdoll.com lub u innej atrakcyjnej kosztowo konkurencji (jeśli znajdziecie tańszą cenę – czekamy na komentarze!).

A jeśli mimo atrakcyjnego wyglądu tej lalki do seksu premium i jej atrakcyjnej ceny wciąż macie czy kupić taki produkt zachęcamy do lektury następujących wpisów: https://sekslalki.pl/digiseksualizm-czesc-1/ , https://sekslalki.pl/digiseksualizm-czesc-2/ oraz https://sekslalki.pl/jestem-prawiczkiem-jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-raz/ , które rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości.