Seks zabawki Svakom – 48 godzin zabawy na 1 ładowaniu (z podgrzewaniem)!

Svakom (www.svakom.net), to założona w 2012 roku w U.S.A firma produkująca sex zabawki, której produkty są chwalone przez klientów na całym świecie ze względu na estetykę i jakość wykonania.

 

Sukces tego producenta gadżetów do seksu jest oparty (oprócz oczywiście genialnego marketingu) na 4 podstawowych zasadach stosowanych przy projektowaniu nowych produktów:

  1. Jakość – stosowane są tylko najlepsze materiały, mechanizmy i elektronika
  2. Elegancja – zarówno detale sex gadżetów, jak i ich design zachęcają do użytkowania
  3. Styl – nowoczesna, ale funkcjonalna forma
  4. Inteligencja – dostosowanie funkcji znajdujących się w wibratorach i masturbatorach do realnych potrzeb użytkowników w sferze seksu, co widać szczególnie podczas korzystania z trybu inteligentnego w tych urządzeniach.

Dzięki konsekwentnemu realizowaniu nowatorskiej wizji szeroko pojętych akcesoriów erotycznych sukces rynkowy w przypadku Svakom nadszedł błyskawicznie. Najpierw przedstawiono gadżety na targach w Szanghaju, co pozwoliło otwierać flagowe sklepy w Państwie Środka (między innymi w Pekinie), a następnie w Niemczech, podczas Hannover Erofame Adult Exhibition, co umożliwiło firmie podbój Europy (udana prezentacja wibratora Alice).

Jednocześnie na firmę posypał się deszcz nagród, które uczyniły przedstawiana markę zabawek dla dorosłych znaną na całym świecie:

  • Najpierw wibratory SIIME i Echo zdobyły nagrodę iF Design Award.
    W 2015 roku zabawka Emma zdobyła Reddot Award na targach dla dorosłych w Shanghaju, a następnie została wybrana najlepszą wodoodporną seks zabawką przez magazyn Cosmopolitan.
  • Jeden z nowo opracowanych wibratorów, Siren, zdobył niedawno tytuł „Najbardziej Innowacyjna Sex Zabawka Roku” na gali XBIZ Awards (przeczytaj rakże: https://sekslalki.pl/polska-camgirl-otrzymala-xbiz-award-2020/), oraz wygrał w swojej kategorii kolejną dla amerykańskiej firmy nagrodę iF.

Mechanika:
Warto podkreślić, że firma stosuje jako napęd wszystkich swoich gadżetów erotycznych tylko silniczki dostarczane przez najlepszych producentów, dzięki czemu napęd sex zabawek zapewnia moc wystarczającą do intensywnych pieszczot i cechuje się długą żywotnością.

Svakom dla Pań

Linia produktowa sex akcesoriów dla kobiet jest niezwykle długa i zawiera wibratory łechtaczkowe, analne oraz punktu G (także te sterowane na pilota i do noszenia), stymulatory łechtaczki, kulki Kegla, a także zabawki erotyczne wyposażone w kamerki i sensory dotyku. Wiele z oferowanych zabawek jest także interaktywnych za sprawą Svakom Connection Series – elektroniki w nich naprawdę nie brakuje, a więcej o oferowanych możliwościach znajdziecie na YouTube, gdzie znajduje się filmik instruktażowy przedstawiający szczegóły: https://www.youtube.com/watch?v=LoTb0WwOqbg .

Flagowym produktem firmy dla Pań jest wibrator Adonis – to 48 godzin zabawy na jednym ładowaniu, funkcja podgrzewania, 7 rodzajów wibracji oraz wodoodporna konstrukcja (IPX4) z najlepszej jakości Silikonu. Przyjemność jest w nim dostarczana za pomocą 2 niezależnych motorów, co pozwala na jednoczesną stymulację i łechtaczki i punktu G (w czym pomagają dodatkowe wyżłobienia na powierzchni zabawki). To potężne urządzenie o poręcznych rozmiarach 200mm/88mm/38mm i wadze 190 gram jest wyposażone w nowoczesną baterię polimerowo-litową o pojemności 2200mAh i czasie ładowania 2,5 godziny. Jest to dobry przykład dla innych producentów akcesoriów do seksu, że można przy odrobinie dobrych chęci stworzyć urządzenie, które działa do 48 godzin na jednym ładowaniu i nie kosztuje fortuny (nawet z funkcją podgrzewania do 38 ºC, która też przecież zużywa dodatkowo trochę energii).

Co jeszcze wyróżnia wibrator Svacom od innych dostępnych na rynku?

Adonis oferuje aż 36 trybów pracy – każdy z siedmiu rodzajów wibracji posiada 5 poziomów intensywności, co daje 35 różnych doznań, wśród których na pewno znajduje się optymalna kombinacja do pieszczot i osiągnięcia orgazmu. Pozostaje oczywiście jeszcze jeden tryb – inteligentny, który dostosowuje w indywidualny sposób poziom doznań do potrzeb użytkownika oferując początkowo delikatne pieszczoty gry wstępnej, a następnie coraz mocniejsze i bardziej urozmaicone wibracje prowadzące do wielokrotnego szczytowania. Adonis jest jednocześnie przy całej swej mocy wyjątkowo cichy – kiedy pracuje generuje dźwięk o głośności zaledwie 50 dB, co sprawia że jest niesłyszalny już z odległości 1 metra (standardowy wibrator to 80 dB, a normalna ludzka rozmowa to 60 dB).

Jeśli do przedstawionych powyżej atutów Adonisa dodamy piękne opakowanie, miłe etui zapewniające przyjemne doznania już przy samym wyjmowaniu wibratora, oraz ergonomiczny kształt samego urządzenia, otrzymamy odpowiedź czemu sex zabawki Svakom zostały pozytywnie ocenione w Mtv, Marie Claire, Glamour oraz otrzymały nagrodę AVN.

A jakie sex zabawki proponuje Svakom dla Panów?

Najbardziej popularnymi akcesoriami wśród męskiej części klientów są masażery prostaty, na przykład Vick, który wibruje jednocześnie także w okolicach krocza. Stworzony z bardzo miękkiego Silikonu (porównywalny z ostatnio opisywanym na naszych łamach materiałem Fanta Skin: https://sekslalki.pl/ufdolls-com-lalki-milosci-i-sex-gadzety-z-ultra-miekkiego-materialu-fanta-skin/) oraz tworzywa ABS (które zapewnia twardość tam, gdzie jest ona potrzebna), ten analny masturbator dla mężczyzn posiada również, podobnie jak wibrator damski Svakom, mechanikę na najwyższym poziomie 2 oddzielne motory wysokiej jakości, ale został wyposażony w mniejszą baterię (pojemność 450 mAh), której godzinne ładowanie starcza jednak wciąż na 2 godziny zabawy w łóżku (bądź gdziekolwiek indziej). Co ciekawe Vick zapewnia obsługę się jednym przyciskiem: przytrzymanie S przez 2 sekundy włącza masażer, 1 kliknięcie zmienia program wibracji, a 2 kliknięcia sygnalizują chęć zmiany intensywności doznań.

Ostatnią nowością wprowadzoną przez firmę są masturbatory typu „thrusting”, które wykonują ruchy imitujące czynności ssące, dzięki czemu eliminuje się jakąkolwiek ręczną pomoc podczas męskiej masturbacji: https://www.svakom.net/sex-toys-for-men/alex-neo. Stanowią one realną konkurencje dla opisywanych już na naszym blogu japońskich sex zabawek firmy Tenga , angielskiej Octopuss London: https://sekslalki.pl/japonskie-sex-zabawki-masturbator-tenga-cup-oraz-wibratory-iroha/, https://sekslalki.pl/hot-octopuss-london-zabawki-erotyczne-idealne-na-walentynki/  i amerykanskiego masturbatora Fleshlight: https://sekslalki.pl/fleshlight-najbardziej-popularna-sex-zabawka-dla-mezczyzn-w-usa/ .

Uwaga: dzięki aplikacji i bezprzewodowemu łączeniu z Internetem sex zabawkę możemy kontrolować z dowolnego miejsca na świecie, co znacznie zwiększa zasięg naszych randek, a także oferuje nowe możliwości zarobku w branży seksualnej!

Ceny przedstawionych zabawek erotycznych firmy Svakom wahają się pomiędzy 150, a 350 złotych – na przykład na Allegro.pl flagowy wibrator firmy, Adonis, jest dostępny za 327 złotych u Super Sprzedawcy (z przesyłką smart), a wspomniana wcześniej Emma to koszt 259 złotych (w wersji mini).
Podobne oferty znajdziemy również na ceneo.pl, amazon.de i wielu sex shopach online, ponieważ firma posiada już wiele kanałów dystrybucji, a jej produkty stały się bardzo pożądane i modne.

Jak sami więc Państwo widzicie, w stosunku do oferowanej jakości i ilości funkcji, ceny sex zabawek Svakom nie są zbyt wygórowane – może więc warto podarować sobie trochę luksusu i wznieść się na nowe poziomy rozkoszy?