Najlepsza seks lalka za około 2000 $ – co wybrać?

Po omówieniu budżetowych lalek dla dorosłych w poprzednim poście, teraz chcielibyśmy przedstawić lalkę oferującą, naszym zdaniem, najlepszą jakość za rozsądnie wydane pieniądze.

 

To Auburn – rudowłosa piękność od firmy siliconewives.com i kompletna lalka miłości – piękna i wykonana z najlepszych materiałów – sama zachęca do zabawy i gwarantuje poprawę humoru już od samego patrzenia.

Zresztą sami zerknijcie na te zdjęcia: https://www.siliconwives.com/

Mierząca 157 centymetrów Auburn ma usta, pupę i waginę zawsze chętne do zabawy, jest miła w dotyku – można ją całować i pieścić bez końca, a jędrne piersi i pośladki wykonane z najlepszego na rynku TPE pozwalają na energiczne klapsy, które dają ogromną przyjemność.

Jeśli natomiast nie przepadacie za rudymi włosami u kobiet – do wyboru są jeszcze trzy inne kolory: brązowy, czarny oraz blond.
Pozostałe możliwości dostosowania lalki do swoich potrzeb to:

  • trzy kolory oczu – czarny, zielony i niebieski
  • siedem kolorów skóry, od bardzo białego po czarny
  • wbudowana na stałe lub wyjmowana wagina (ułatwiająca higienę)
  • obecność włosów łonowych lub ich brak
  • stopy z czystego TPE albo z wkładkami umożliwiającymi utrzymanie pozycji pionowej

Dobra lalka warta 2000 $ powinna jednak oferować więcej niż powierzchnia miła w dotyku – stalowy szkielet Auburn pozwala jej na przyjmowanie różnych pozycji – potrafi utrzymać pozę do seksu na pieska, stojąc oraz wiele innych, co udowadniają autentyczne zdjęcia tej lalki w różnych ujęciach.

Seks z tą lalką miłości jest tak realistyczny, że można zapomnieć, iż nie jest prawdziwą kobietą i kompletnie się w niej zatracić.

Opis lalki zresztą mówi, że „Auburn jest studentką college’u w Seattle, a większość życia do tej pory spędziła grzecznie w klasie i bibliotece. Uwielbia czytać i ma szeroko wyobraźnię co sprawia, że wciąż jest żądna ekscytujących przygód i poznawania nowych miejsc.”

Dodatkowo Auburn nie miała do tej pory kontaktów z mężczyznami więc jest niewinna i nieco naiwna, ale bardzo chętna, aby poznać wszystkie sztuczki i tajniki seksu ze swoim nowym mężczyzną.

Któż mógłby się oprzeć?