Sex Lalka 160cm, ultra miękkie TPE, realistyczna zabawa, Allegro, 5450 złotych – Oferta Tygodnia

zakup sekslalki

W tym tygodniu chcielibyśmy Wam polecić prawdziwą słowiańską piękność (choć wyprodukowaną w Chinach), która jest pełna realizmu, seksu i posiada trzy chętne, czekające na Was dziurki: do seksu waginalnego, analnego i oralnego. 160 cm zabawy krągłościami z ultra realistycznego TPE czeka na Was w pełni wyposażone do dobrej zabawy – ciężko o bardziej atrakcyjną ofertę.

Seksowne kształty lalki są produkowane przez firmę AF Doll: http://www.afdoll.net/sale-11544110-big-buttocks-sex-doll-full-love-sex-dolls-for-men-european-blonde-girl-160cm-real-adult-dolls-for-se.html i na stronie producenta kosztują 1499$, czyli 6145 złotych.

Ciekawą i tańszą ofertę znajdziemy jednak na Allegro: https://allegro.pl/oferta/lalka-julia-realistyczna-romantyczna-bogini-160cm-7872468610 , gdzie lalka kosztuje 5450 złotych (z możliwością rozbicia płatności na 10 rat). Dodatkowo sprzedający potrzebuje na realizację zamówienia tylko od 1 do 3 dni roboczych i oferuje 30 dniowy okres odstąpienia od umowy.

Tą samą lalkę możemy kupić bezpośrednio w sklepie sprzedającego:

https://pokojrozkoszy.pl/p15731,realistyczna-sex-lalka-tpe-kobieta-jak-prawdziwa-julia-160cm.html za 5299 złotych, czyli jeszcze o 151 złotych taniej, ale wtedy jesteśmy pozbawieni opieki Allegro choćby w zakresie różnych rodzajów płatności, czy „automatycznych” rat. Oczywiście sprzedawca nie musi płacić wtedy prowizji pośrednikowi, natomiast my musimy się zastanowić, czy 151 złotych nie jest warte dodatkowego bezpieczeństwa, szczególnie, że różnica w cenie stanowi to 3%, ponieważ ta ekskluzywna seks lalka jest zakupem na dłużej, a kwota jest oczywiście spora.

Wymiary naszej sex bomby to:

  • Biust: 85 cm
  • Talia 59 cm
  • Biodra: 97 cm
  • Długość ramion sex lalki wynosi 37 cm, nóg 75 cm.
  • Ta realistyczna lalka miłości posiada też odpowiednią wagę – 39 kg przy wzroście 160 cm, a jej otwory do uprawiania seksu mierzą:
  • Oral: 13 cm
  • Anal: 16 cm
  • Wagina: 18 cm

Nowoczesny szkielet naszej oferty tygodnia pozwala na pełną ruchomość kończyn i przyjmowanie wymarzonych pozycji.

W polecanym zestawie znajdują się oprócz samej lalki erotycznej:
– podgrzewacz USB, dzięki któremu możesz ogrzać przed stosunkiem swoją ulubioną dziurkę dla jeszcze bardziej realnego efektu,
– nawilżacz do skóry,
– lubrykant,
– środek do pielęgnacji ciała,
– puder odświeżający,
– irygator do czyszczenia dziurek.

Ważny element zestawu stanowi dołączona polska instrukcja, do której polecamy nasz poradnik jak jak czyścić sex lalki: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ .

Zapraszamy – kliknijcie na nasz wpis z 9 lutego 2020 roku, jak zachowują się w dotyku lalki miłości dla dorosłych z ultra nowoczesnego TPE: https://sekslalki.pl/jak-zachowuja-sie-w-dotyku-nowoczesne-i-realistyczne-sex-lalki-milosci-dla-doroslych/.

Jeśli więc chcecie zacząć przygodę z seks lalkami, szukacie czegoś sensownego ze sprawdzonego źródła z możliwością zwrotu towaru na uczciwych zasadach, być może warto zainteresować się naszą propozycją?