Naughty Harbor – miejsce warte odwiedzenia!

Naughty Harbor

Przy powoli pojawiającej się nadziei na rozluźnienie wprowadzonej izolacji z powodu pandemii COVID-19 warto zacząć patrzeć na nowości wprowadzane u naszych najbliższych sąsiadów, ponieważ serce aż rwie się do podróży i łaknie nowych wrażeń.

Dzisiaj zapraszamy na południe, do Pragi, stolicy Czech.

Ponieważ Czesi są znacznie bardziej wyzwoleni w sprawach seksu niż Polacy, zyski z seks biznesu w Pradze generują wysokie dochody, a ludzie się zajmujący tą strefą usług posiadają niezbędny kapitał do realizacji bezpruderyjnych pomysłów.

Efektem tych sprzyjających okoliczności jest nowy przybytek w centrum Pragi oferujący dyskretne i intymne spotkania z najlepszej jakości ekskluzywnymi seks lalkami.

Na stronie https://www.naughtyharbor.com/ spotkacie zresztą także naszą dobrą znajomą omawianą już na naszym blogu: https://sekslalki.pl/najlepsza-seks-lalka-za-okolo-2000-co-wybrac/ . Jest to Auburn, kosztująca 2000$, którą możecie także kupić w sklepie SiliconWives.com, który również już opisywaliśmy: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-siliconwives-com/ .

Cennik obowiązujący w Naughty Harbor przedstawia się następująco:

Klasyczna zabawa z pojedynczą lalką:

  • 30 minut, 1200 Koron – 204 złote
  • 60 minut, 1900 Koron – 323 złote
  • 120 minut, 2900 Koron – 493 złote

Szwedzki trójkąt lub 2 lalki naraz:

  • 30 minut, 2200 Koron – 370 złotych
  • 60 minut, 3200 Koron – 544 złote
  • 120 minut, 4200 Koron – 714 złotych

Naughty Harbor oferuje dodatkowo bardzo ciekawą, wybiegającą w przyszłość, usługę wirtualnej rzeczywistości. Cała nowika techniczna jest podzielona na 3 rodzaje:

Virtual Reality, Virtual Relaxation i Virtual erotic game.
Opcja nr 1 wydaje się być najlepsza i dawać użytkownikowi najwięcej przyjemności: do dyspozycji jest powiem silikonowa sex lalka premium i całkowite zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości za pomocą wygodnego, nowoczesnego sprzętu.
Daje to użytkownikowi wygodę potrzebną do jak najlepszej zabawy z lalką miłości przy jednym z wielu filmów/scenariuszy do wyboru.
Oceńcie zresztą sami, czy warto: https://www.youtube.com/watch?v=Pbvtw3GDVNE&feature=youtu.be

Cennik tej zaprezentowanej na filmiku promocyjnym wirtualnej rzeczywistości:

  • 30 minut, 1900 Koron – 323 złote
  • 60 minut, 2900 Koron – 493 złote
  • 120 minut, 3900 Koron – 663 złote

Warto zauważyć, że niezależnie od czasu i rodzaju zabawy w Naughty Harbor należy zostawić depozyt w wysokości 1000 Koron, czyli 170 PLN, który jest zwracany po zakończeniu spotkania (chodzi oczywiście o ewentualną dewastację interaktywnego pomieszczenia lub lalki dla dorosłych).
Stawki te wydają się dosyć atrakcyjne, szczególnie jeśli w tej chwili ilość chętnych na spotkanie z sex lalką się zwiększa, a maleje liczba amatorów klasycznych, żywych dam do towarzystwa.

Oczywiście firma zdaje sobie sprawę jak ważna jest dla klientów lalek erotycznych higiena, dlatego wprowadziła bardzo zaawansowany proces czyszczenia opisany tutaj: https://www.naughtyharbor.com/hygiene/ .

Nie stosujcie tego w domu – w przypadku posiadania własnej seks lalki aż taka aseptyczność nie jest potrzebna – polecamy nasz poradnik dotyczący czyszczenia lalek miłości: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/ , z którego dowiecie się jak najdelikatniej obchodzić się ze swoim nabytkiem.

Jeśli zdecydujecie się zakupić nową lalkę Naughty Habror oferuje również nowoczesne seks lalki premium jak żywe: Rebecca, Yasmine oraz Luccy, które kosztują po 8500 złotych.

Ciekawi jesteśmy, czy kiedy będzie można już swobodnie podróżować, jednym z miejsc, które weźmiecie pod uwagę, będzie Praga Czeska, ulica Balbínova 32?