Lalki Miłości z SiliconeLovers.com

Tym razem chcielibyśmy przedstawić interesujący sklep z sex lalkami z UK, który oferuje sprawdzone sex lalki w dobrych cenach, a dodatkowo sprawnie wysyła towar bez dodatkowych kosztów, posiada pomocną obsługę klienta i wiele zweryfikowanych opinii na TrustPilot.com.

SiliconeLovers.com nie jest mega dużą korporacją, ale zgraną paczką kilku przyjaciół, którzy wpadli na pomysł nowego biznesu i postanowili pracować ciężko aby Wam umilić życie.

Posiadają spory wybór lalek erotycznych, a dzięki temu, że ograniczają koszty do minimum – są w stanie konkurować z dużo większymi sex shopami.
Po selekcji sex zabawek w sklepie sami zresztą się zorientujecie, że oferta na stronie jest bardzo starannie dobrana. Dzieje się tak dlatego, że SiliconeLovers.com uważnie słucha opinii swoich klientów i utrzymuje z nimi przyjacielskie kontakty zarówno przed, jak i po zakupie towaru. Pomogą oni chętnie potencjalnym klientom na etapie poszukiwania lalki dla dorosłych, udzielą niezbędnych porad i dobiorą lalkę według potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Oczywiście, dzięki nowoczesnej stronie internetowej firmy, możemy kupić sex lalkę po prostu klikając na pre-konfigurowany zestaw za ustaloną cenę lub podczas składania zamówienia pobawić się szerokim wyborem opcji, który jest już normą w dobrych sklepach z seks lalkami.

Każde zamówienie przez system jest jednak później dodatkowo sprawdzane przez pracowników SiliconeLovers.com, którzy upewniają się co do jego poprawności wysyłając do Was e-mail ze wszystkimi szczegółami.

Nie wysyłają więc towaru z automatu, ale wiedząc, że sprzedają zabawki erotyczne z wyższej półki, zawsze potwierdzają dodatkowo indywidualne potrzeby klienta (chyba, że sobie tego nie życzycie). Taki ręczny (i bardziej czasochłonny) sposób akceptowania dodatków do sex lalki a także zmian w jej wyglądzie pozwala firmie upewnić się, że kupujecie naprawdę to, co potrzebujecie i będziecie z nowego nabytku zadowoleni.

Możemy zatem złożyć zamówienie on-line albo otrzymać dedykowaną pomoc pracownika, który przeprowadzi nas przez cały proces doboru odpowiedniej lalki i zakupu. Na życzenie otrzymamy nawet zdjęcia z fabryki, w której nasza lalka do sexu została wyprodukowana oraz próbkę skóry by ustalić jej odcień. Firma podkreśla także, że oferuje również opiekę posprzedażną i jest zawsze chętna do pomocy klientowi już po dokonaniu zakupu, szczególnie w tematach higieny, czy utrzymywania zabawki do sexu w jak najlepszej kondycji: https://sekslalki.pl/jak-czyscic-sekslalki/, https://sekslalki.pl/jak-czyscic-seks-zabawki-poradnik-uzytkownika/.

Ponieważ sklep regularnie rozszerza swoją ofertę bacznie obserwując najnowsze trendy w budowie, wyglądzie i użyteczności seks lalek, warto odwiedzić i zapoznać się z przedstawionym na stronie asortymentem, ponieważ proponowane na niej lalki erotyczne stanowią najlepsze produkty w swojej klasie.

Gwarancja zwrotu towaru:

Sklep SiliconeLovers.com oferuje unikalną w branży erotycznej gwarancję zwrotu towaru. Jeśli zakupiona sex lalka dotrze do odbiorcy uszkodzona, z wadą lub będzie inna od zamawianej – można liczyć na 100% gwarancję zwrotu towaru i pomoc przy rozwiązywaniu swojej reklamacji.

To właśnie z powodu udzielanej gwarancji zwrotu pieniędzy sklep posiada bardzo rygorystyczną kontrolę jakości i pomaga Wam przy zamówieniu od A do Z – po to aby wszystko doszło na czas i bez żadnych problemów. Podkreślmy jednocześnie, że renoma sklepu jest potwierdzona w serwisie TrustPilot.com – 144 zweryfikowane, pozytywne opinie klientów stanowią doskonałą rekomendację dla polecanej firmy: https://www.trustpilot.com/review/siliconelovers.com.

Płatności i wysyłka towaru:

Podczas składania zamówienia mamy do dyspozycji 10 walut, w tym USD, GBP i EUR, natomiast płatności możemy dokonywać za pomocą Bitcoin, Bitcoin Cash, DAI, Ethernum, Litecoin, czy poprzez USDC, PayPal, karty Visa, Mastercard, Maestro i American Express.

Wysyłka naszej wymarzonej seks lalki odbywa się w momencie potwierdzenia wyglądu zabawki w fabryce za pomocą zdjęć, a SiliconeLovers.com płaci za nią i za koszty cła ewentualnie doliczanego w USA, Wielkiej Brytanii, czy Unii Europejskiej. Uwaga: jeśli mieszkasz na przykład w Kandzie, czy Australii, firma pomoże w temacie cła, ale nie jest go w stanie pokryć z góry, natomiast zwraca 50% kosztów, jakie dopisywane są na granicy celnej!

Aktualnie w sklepie trwa promocja i na przykład znakomitej jakości sex lalka renomowanej firmy WM Doll: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/, która normalnie kosztuje 1645 EUR, teraz jest sprzedawana za 1399 EUR,czyli o 246 EUR (1116 PLN) mniej.

Przeliczenie na złotówki ceny promocyjnej daje nam sumę 6351,46 PLN, do której otrzymamy sporo wartych gratisów takich jak: dodatkowa głowa, ulepszone usta, wkładki do stóp umożliwiające przyjmowanie sex lalce pozycji pionowej oraz ulepszony szkielet.

Sprawia to, że warto rozważyć zakup swojej seks laski właśnie na stronie SiliconeLovers.com i przygotować się na nadchodzące obostrzenia i wprowadzaną izolację podczas pandemii COVID-19: https://sekslalki.pl/pandemia-koronawirusa-brakuje-sex-lalek-w-sklepach/https://sekslalki.pl/sex-lalki-a-koronawirus-pandemia-2019-ncov-i-sars-zostanwdomu/ . Natomiast jeśli spodobała Wam się nasza miniaturka – jest to Saya – 158 centymetrowe cudo z IrontechDoll: http://www.irontechdoll.com/product/158cm_Doll-c53/158cm_Saya_Catgirl_gymlady_Real_Sex_Doll_Love_Doll_with_giant_ass_tits_-504.html, którą również kupicie w polecanym sklepie.