Jakie Lalki Miłości Kochają Amerykanie? Przedstawiamy American Way!

Ameryka – Ford F-150, Hollywood, Nowy Jork, imprezy a’ la Hunter Biden, sex lalki będące replikami najlepszych gwiazd porno: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-poczuj-sie-jak-donald-trump/. Amerykanie nie kupują byle czego, lubią dobrze się zabawić i mogą przeznaczyć na sex rozrywkę sporo pieniędzy, zatem warto zobaczyć, jakie sex gadżety kupują.

W New York Post: https://nypost.com/2020/12/12/sex-doll-sales-rising-amid-covid-19-holiday-season/, ukazał się ostatnio ciekawy artykuł o wzroście zainteresowania realistycznymi lalkami do seksu w Stanach Zjednoczonych. Dzięki informacjom z dwóch sklepów sprzedających lalki dla dorosłych możemy dowiedzieć się wiele o tym, jakie modele tych sex zabawek cieszą się największym powodzeniem.

Okazuje się, że królują realistyczne laski o seksownych kształtach klasy premium pomiędzy 2000 $, a 3000 $ (czyli 7380, a 8070 złotych), które zapewniają optymalny stosunek jakości do ceny i są bardzo pociągające seksualnie dla właściciela. Sprzedaż lalek do bzykania w Stanach Zjednoczonych wzrosła w porównaniu z poprzednim rokiem o 25%, a w ilości zakupionych sztucznych lalek w 2020 roku przoduje Nowy Jork (wzrost sprzedaży o 65%), a na dalszych miejscach plasują się Los Angeles, Chicago oraz Dallas.

Na przykład sklep SexDollGenie.com z Miami: https://sexdollgenie.com/, sprzedał w 2020 roku o 218% więcej tych zabawek do seksu, a w samym tylko Nowym Jorku zakupiono blisko 1000 lalek miłości pochodzących z tego sex shopu. Bestsellery firmy obejmują realistyczne lalki jak żywe z TPE lub Silikonu o apetycznych kształtach, typu MILF, a największym powodzeniem cieszą się Jessika, Aakaylie, Randish oraz Frankie. Szczególnie Frankie – kosztująca nieco ponad 5600 PLN piękność, której unboxing możecie obejrzeć na Vimeo: https://vimeo.com/444232510, podbiła serca klientów zarówno jakością wykonania, jak i dokładnością opakowania przesyłki.

My również pisaliśmy już o tym sklepie 7 maja 2020 roku przedstawiając top 3 najlepszych sex lalek dostępnych w nim do kupienia: https://sekslalki.pl/ekskluzywne-lalki-milosci-3-bestsellery-z-firmy-sexdollgenie-com/ . SexDollGenie.com był także jednym z polecanych źródeł kupna innej seks lalki (z premium TPE oraz nowoczesnym szkieletem EVO w promocji): https://sekslalki.pl/lalka-do-sexu-premium-tpe-szkielet-evo-upoluj-najtaniej/, ponieważ ma on w swojej stałej ofercie nowoczesne lalki dla dorosłych w dobrych cenach, jednocześnie utrzymując obsługę klienta na wysokim poziomie.

W drugim sklepie, który zgodził się powielić rezultatami z działalności za zeszły rok, SiliconWives.com: https://www.siliconwives.com/, najlepiej sprzedaje się natomiast Gabriella, https://www.siliconwives.com/search?q=Gabriella , lalka dla mężczyzn o potężnej pupie za 1799 dolarów, czyli 4839 złotych. Sklep sprzedaje luksusowe lalki miłości (głównie znanych chińskich producentów), a opisywaliśmy go już na naszym blogu o seksie w styczniu zeszłego roku: https://sekslalki.pl/polecane-sklepy-siliconwives-com/ . Wspomnieliśmy o nim także przy okazji polecania Auburn: https://sekslalki.pl/najlepsza-seks-lalka-za-okolo-2000-co-wybrac/, rudowłosej piękności o rozbrajającym uśmiechu za około 2000 $.

Ponieważ Amerykanie kochają statystyki możemy nawet dowiedzieć się, że Brooklyn wzbogacił się o najwięcej seks lalek, potem zaś uplasowały się Manhattan, Bronx oraz Queens. Co ciekawe, jeśli chodzi o dzielnice Nowego Jorku, to wpływ na posiadanie lalki miłości wydają się mieć warunki lokalowe potencjalnego klienta. Jeśli mieszka on w małym mieszkaniu ze współlokatorem (Manhattan z horrendalnymi czynszami, ale liczy się przecież także prestiż dzielnicy), raczej nie zdecyduje się na posiadanie lalki dla dorosłych krępując się, że jego sekret się wyda. Być może tłumaczy to ostatni exodus Nowojorczyków (szczególnie z okolic samego wielkiego jabłka) poza miasto, w poszukiwaniu lepszego poziomu życia.

Skąd taki wzrost popularności sex lalek w roku 2020?

Cóż, jeśli tylko nie mieszkamy ze współlokatorem, z którego strony obawiamy się szydery, lalka miłości może być, w czasach pandemii COVID-19 oraz innych zawirowań na świecie, naszą jedyną szansą na towarzystwo w nocy i ogrzanie zimnego łóżka. Jeśli zaś chodzi o bliskość emocjonalną, to, jak tłumaczy Bryan Gill, właściciel SiliconWives.com, brak ewentualnych komplikacji uczuciowych może być dla wielu klientów prawdziwym błogosławieństwem. Szczególnie, jeśli luksusowe sex lalki oferują wszystko inne: perfekcyjny wygląd, nieustanny apetyt na seks i są równie miłe w dotyku co prawdziwa kobieta.