Duża i piękna lalka miłości z premium grade TPE – porównanie cen Allegro/Sex Shop.

Jeśli oglądacie się na ulicy za puszystymi dziewczynami, a na widok obfitych krągłości marzycie o tym aby pieścić je w łóżku – mamy dzisiaj dla Was coś specjalnego.
Gwiazda dzisiejszego wpisu to Kana, ciało-pozytywna piękność od renomowanego producenta JY Doll, opisywanego już na naszym blogu o seksie i chwalonego za jakość swoich wyrobów i realizm ich wykonania: https://sekslalki.pl/twitter-i-youtube-producenta-chinskich-sex-lalek-jydoll-com/ .

Kana jest do kupienia w rozsądnej cenie od Super Sprzedawcy na Allegro.pl, w dobrych sklepach internetowych, a także bezpośrednio na stronie wytwórcy: https://www.jydoll.com/ (kod produktu 162018). Opcji kupna na pewno więc Wam nie zabraknie i możecie spokojnie zapolować na najkorzystniejszą ofertę.

 

Ważne:

Jeśli Kana spodobała Wam się jako lalka do bzykania i odgrywacie już z nią w myślach śmiałe sceny erotyczne, to prosimy przeczytajcie specyfikację tej sex zabawki podaną poniżej w tekście, ponieważ waga tej seksownej lalki to aż 54 kilogramy. Przed zakupem należy więc mierzyć siły na zamiary i przemyśleć, czy damy radę udźwignąć aż tyle słodkiego ciężaru w celu higieny lub ustawiania sex zabawki w wymarzonej pozycji w łóżku.

Trzeba w tym momencie podkreślić, że nowoczesny termoplastyczny elastomer używany w JYDoll i tak waży mniej od swojego poprzednika, co możecie zobaczyć na następującym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Ysh4uAexy4M&t=1s, ale wciąż nie jest to mały ciężar.

Piękne i krągłe ciało musi niestety swoje ważyć, szczególnie, że nawet najnowsze materiały imitujące skórę muszą mieć swoją grubość i objętość aby w dotyku jak najbardziej przypominać prawdziwe piersi, czy pupę (a przecież przyznacie, że rozmiar biustu 98 cm jest naprawdę imponujący!).

Co ciekawe, opisywana seks lalka wykonana jest z premium grade TPE, co pozwala na ponad pięciokrotne rozciąganie materiału (skóry), dzięki czemu jej powierzchnia jest więc bardziej odporna na rozdarcia. A przecież premium TPE to nie tylko rozciągliwość materiału, ale także wysoki zakres miękkości, co skutkuje wyjątkową naturalnością w dotyku.

Dodatkowe opcje TPE:

Jeśli poszukujecie dodatkowej jędrności piersi, czy pośladków, polecamy dokupienie opcji „Jelly Type TPE” na stronie producenta – otrzymacie wtedy TPE przypominające strukturą galaretkę, które oferuje jeszcze bardziej intensywne doznania. Natomiast w przypadku, kiedy interesuje Was TPE, które praktycznie nie wydziela ani nie wchłania oleju, wybierzcie opcję Platinum TPE (Few-Oil). Przeczytaj także: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-jaki-material-wybrac-tpe-czy-silikon/.

Opisując produkt warto także podkreślić, że również we wnętrzu naszej blond piękności znajdziemy wysoką jakość i nowoczesne technologie.
Stawy na przykład wykonane są z multiplexu – metalu, który jest lekki, wytrzymały i trwały (miejsca łączeń „nie wyrabiają” się tak łatwo), a jednocześnie pozwala na większą giętkość stawów, dzięki czemu sex lalka może przyjmować praktycznie dowolne pozycje podczas igraszek.

Jeśli chodzi o jakość wykonania twarzy (i całej głowy) to została ona stworzona przez doświadczonego rzeźbiarza i przedstawia wysublimowane piękno, które świetnie współgra z seksowną sylwetką – jest to rzeczywiście sztuczna lalka do seksu wyglądająca jak żywa.

Zresztą sami spójrzcie na tę fotkę:

…i odpowiedzcie sobie na pytanie – czy nie chcielibyście mieć takiej sex zabawki w swojej sypialni?

Wspomniana już specyfikacja tej nowoczesnej lalki dla dorosłych to:

 • Wysokość: 162 cm
 • Waga: 54 kg
 • Długość ciała 142 cm
 • Obwód szyi: 26 cm
 • Szerokość ramienia: 36 cm
 • Długość ramienia: 63 cm
 • Długość dłoni: 14 cm
 • Długość stopy: 21 cm
 • Obwód piersi: 98 cm!!
 • Pod biustem: 69 cm
 • Talia: 62 cm
 • Biodra: 109 cm

Wymiary otworów tej chińskiej lalki miłości:

 • Waginalny: 16 cm
 • Analny: 14 cm
 • Oralny: 12 cm

Rozmiar opakowania (skrzyni), w której dostarczana jest do nas sex lalka: 150x42x35 cm

A jakie mamy możliwości customizacji?

Cóż, podobnie jak w innych lalkach do bzykania firmy JY Doll, możemy dokonać w wyglądzie Kany wielu zmian, w tym sporo darmowych (o czym zapewnia również Super Sprzedawca na Allegro.pl). Są to: kolor skóry, włosów, paznokci, wybarwienie waginy oraz jej rodzaj (https://sekslalki.pl/wymienna-wagina-w-sex-lakach-czy-warto/), a także wygląd brodawek.

Płatne dodatki to natomiast: druga głowa, owłosienie waginy oraz wzmacniane stopy pozwalające na pionowe ustawienie naszej ukochanej (oraz oczywiście upgrade’y TPE: Jelly i Few-Oil).

Jeśli chodzi doposażenie tej nowoczesnej lalki do seksu w ekstra gadżety elektroniczne, to prosimy zastanówcie się dwa razy, czy warto dokupować ogrzewanie waginy i elementy dźwiękowe do swojej wybranki. Pierwsze urządzenie może bowiem popsuć TPE, które niestety ze swej natury nie jest odporne na działanie wyższych temperatur. Dźwięk natomiast zdecydowanie lepiej puścić sobie z ulubionego filmu porno, ponieważ technologia ta musiałaby kosztować sporo więcej aby dorównać wyglądowi opisywanej seks lalki dla mężczyzn.

Tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu, lalkę erotyczną Kana możecie kupić w wielu sex shopach, warto więc po kodzie produktu (162018) sprawdzać ewentualne obniżki cen.

Na przykład na stronie https://secretworlddoll.com/collections/huge-breast-sex-doll/products/jy-doll-162cm54-kanna-fat-sex-doll, omawiana lalka do sexu z TPE kosztuje na aktualnej promocji 5428 PLN (jest przeceniona z 6790 PLN). Jest to więc taniej o 72 złote od oferty z Allegro, ale naszym zdaniem jest to zbyt mała różnica w cenie, od której ważniejszy jest na przykład program ochrony kupujących oraz status Super Sprzedawcy.
Udowadnia to jednak, że warto polować na pojawiające się w internecie okazje mając odłożone już na nie wcześniej pieniądze i korzystać z pojawiających się sposobności korzystniejszego zakupu: https://sekslalki.pl/jestem-incelem-jak-poprawic-jakosc-zycia-poradnik/.