Chińskie sex lalki „szyte na miarę” będą kochankami Twoich marzeń!

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że dziewczyna Twoich marzeń może pewnego dnia stać się rzeczywistością? Mamy dobrą wiadomość!
Z lalką erotyczną „szytą na miarę” według Twoich oczekiwań możliwości są wręcz nieograniczone – seksowna sąsiadka, koleżanka z pracy, dziewczyna widziana gdzieś na Internecie, czy gwiazda porno.

 

Funkcja twarzy na zamówienie

 

Wszystko to jest teraz możliwe dzięki firmie BestRealDoll.com, która potrafi stworzyć twarz lalki miłości na podstawie wysłanego do nich zdjęcia podczas procesu customizacji.
Oczywiście, możliwość wyboru różnych części ciała lalki według naszych potrzeb była zawsze bardzo ważna, ale musicie przyznać – do tej pory nie była w pełni kompletna.
Funkcja twarzy na zamówienie to bardzo wyczekiwana przez konsumentów funkcja, ponieważ
w praktyce zmienia ona lalkę do ruchania w wyjątkową przyjaciółkę towarzyszącą nam w intymnych przeżyciach.

Pomyślcie tylko – nawet miłość życia, która od Was odeszła, albo koleżanka ze szkoły średniej, w której byliście do szaleństwa zakochani mogą dzielić z wami codzienne życie – także w alkowie.

 

Dziewczyna Twoich marzeń

 

Jeśli jesteście ciekawi jakie cudo powstanie, kiedy połączycie odpowiedni kolor włosów, rozmiar ciała i kształt piersi z twarzą, za którą od zawsze tęskniliście, to odpowiedź jest prosta – otrzymacie chińską lalkę miłości swoich marzeń!
Czas porzucić stereotypy dmuchanej lalki do ruchania i uświadomić sobie, że nasza towarzyszka będzie miała prawdziwą, przyjazną twarz, dzięki czemu już nigdy nie będziecie samotni: https://sekslalki.pl/seks-lalki-i-seks-roboty-dla-wdowcow-i-rozwodnikow/, https://sekslalki.pl/jestem-incelem-jak-poprawic-jakosc-zycia-poradnik/.

A dla tych w związkach? Cóż, wyobraźcie sobie tylko oboje, że jesteście w stanie rozpalić na nowo ogień miłości mając do dyspozycji sex lalkę o wyglądzie dokładnie takim jaki oboje pragniecie.
Nie wspominając o egzotycznym ménage à trois z avatarem Twoim lub drugiej połówki: https://sekslalki.pl/nuda-rutyna-roznice-w-libido-ratuj-swoj-zwiazek-na-kazdym-etapie/.

bestrealdoll.com

Inne dostępne opcje

Jako jeden z najlepszych producentów sex lalek na świecie BestRealDoll.com oferuje całkowitą customizację swoich lalek do seksu – możecie więc wybierać spośród następujących opcji (większość jest darmowa):

  • Kształt i rozmiar ciała,
  • Odcień skóry,
  • Rozmiar piersi,
  • Kolor oczu,
  • Rodzaj szkieletu,
  • Fryzura i kolor włosów,
  • Wagina (stała lub wyjmowana),
  • Włosy łonowe,
  • Kolor paznokci (lub naturalne).

Wszystkie te opcje są potrzebne i mile widziane przez klientów, ale oczywiście dopiero twarz lalki inspirowana przesłanym do producenta zdjęciem pozwala na kreację seks zabawki w pełni dostosowanej do potrzeb kupującego – osiągnięcie takiego poziomu realizmu kosztowało lata ciągłego inwestowania w badania i rozwój (z dodatkiem zaangażowania i pasji!).

bestrealdoll.com

Sex lalki – unikalny design

Jeśli jednak preferujecie chińskie lalki miłości już skonfigurowane i gotowe do użytku (bez dosyłania zdjęć etc.) zapraszamy do sekcji Unique Design Dolls, która idealni będzie pasowała do Waszych potrzeb. Zgodnie bowiem z hasłem sklepu na stronie – jeśli jesteś klientem, który myśli: „Chcę by moja sex lalka była jak najbardziej wyjątkowa i unikalna na świecie”, ta podstrona jest dla Was.

Top 20 seks lalek

Musicie także koniecznie zajrzeć także do działu: “Top 20 Dolls”, który przedstawi Wam natychmiastowo lalki dla mężczyzn najbardziej popularne wśród innych klientów sklepu.
Reprezentują one najbardziej seksowne produkty warte swojej ceny – jeśli jesteś nowym wielbicielem lalek do kochania musisz koniecznie je poznać aby wyrobić sobie pogląd co do współczynnika jakości do ceny tych gadżetów erotycznych obecnych aktualnie na rynku.
Zapewniamy – wszystkie one są prawdziwymi klejnotami, nawet porównując do najlepszych japońskich i chińskich sex lalek opisanych w naszym Kompendium Wiedzy.

bestrealdoll.com

Premium: sex lalki i obsługa klienta

Teraz pewnie myślicie sobie – „Ok, dziewczyny są super, ale co z obsługą klienta, wysyłką towaru etc.?
Cóż, BestRealDoll.com chce być najlepsza zarówno w jakości produkcji, designie lalek do seksu, jak i w obsłudze klienta.
Aby to osiągnąć firma założyła aż 5 magazynów: w EU, U.S.A, U.K., Japonii i Chinach, co pozwala zminimalizować czas wysyłki towaru, chroni przed ewentualnymi zawirowaniami na granicy celnej i sprawia, że jesteśmy spokojniejsi czekając na naszą lalkę o kochania.
Inne wprowadzone i ważne dla nas, kupujących, rozwiązania to dyskretna przesyłka FedEx/UPS/DHL, rok gwarancji (serwis naprawczy/narzędzia), pomoc klienta 24/7 oraz bezpieczne płatności.

Na pewno po przeczytaniu wszystkich powyższych plusów zdążyliście się już zorientować, że BestRealDoll.com bardzo poważnie podchodzi do biznesu związanego z lalkami miłości – liczne pozytywne rekomendacje klientów są tego dodatkowym dowodem.

Wszystko to stało się możliwe dzięki przedsiębiorczości założyciela firmy – Andy Smith, seksuolog z Niemiec postanowił wyjechać aż do HongKongu i tam otworzyć swoją fabrykę sex lalek w roki 2017.
Od tego czasu nieustannie rozwija swój zawód i pasję, oferując najpiękniejsze i najbardziej zmysłowe seks lalki klientom na całym świecie.

bestrealdoll.com

Konkurencyjne ceny

Jeśli chodzi o ceny – piękność powyżej (ma na imię Avy) i kosztuje aktualnie tylko 1249 $, czyli 4821 PLN, zamiast 1888 $ (7287 PLN), ponieważ znajduje się na dość poważnej promocji.
Naszym zdaniem nawet kiedy promocja się skończy Avy będzie dalej warta swojej regularnej ceny – reprezentuje punktację 10/10 podobnie jak opisywana przez nasz, a sporo droższa od japońskiej lalki miłości – Yasuragi (8530 $, czyli aż 32 925 PLN!), reprezentowaną przez sex shop z Kraju Kwitnącej Wiśni Kanojo Toys.

Mówią, że jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów – to powiedzenie jest szczególnie aktualne także w przypadku sex lalek.
Możliwość customizacji różnych partii ciała jest ważna, ale to twarz pozwala sex lalce na bycie prawie człowiekiem, a nam umożliwia zakochanie się w niej.

Pozostaje tylko jedno pytanie – czyje zdjęcie byście wybrali do wysłania?

Please note: should you wish to read this article in English, please click the following link:
https://sekslalki.pl/bespoke-sex-dolls-are-the-lovers-of-your-dreams/.