Lalki dla mężczyzn (i nie tylko) jak żywe z Irontech Doll – Mia

162 centymetry opalonej miłości z apetycznymi rozmiarami o jakości premium w trakcyjnej cenie i z szybką wysyłką – Miya z Irontech Doll  spełni Twoje marzenia i ożywi życie erotyczne, a przy tym nie zrujnuje kieszeni!

Mia należy do „Super Realistic Series” czyli do serii sex zabawek Irontech, które oferują najwyższy poziom realizmu i
jest wyprodukowana z Silikonu medycznej jakości (medical-grade).
Fani sex lalek na całym świecie zdają sobie sprawę, że kunszt chińskich producentów zaspokaja nawet najbardziej wybredne gusta, a produkty firmy IronTech są po prostu pełne seksu i miłe w użytkowaniu – tym bardziej miło nam jest przedstawić Miyę z Państwa Środka.
Podkreślmy także, że inna realistyczna lalka dla mężczyzn firmy IronTech Doll o imieniu Suzie została nawet ofertą tygodnia: https://sekslalki.pl/suzie-z-irontech-doll-oferta-tygodnia/!

Irontechdoll.com

Omawiana lalka erotyczna posiada następujące cechy:

1. Miękka ale wytrzymała skóra, która zachowuje piękny wygląd I właściwości w dotyku przez długi czas.

2.Sex lalki IronTech to także odporność na wgniecenia (a jeśli jakieś się przydarzy – ciało powinno odzyskać samoczynnie swój kształt po paru dniach).

3.Giętki szkielet EVO imitujący naturalne ruchy ciała, posiadający wytrzymałe stawy aby kończyny były zawsze na swoim miejscu.

4. Sex lalki jak żywe – zarówno podczas projektowania, jak I produkcji Irontech przykłada szczególną uwagę do realitycznego wyglądu lalek dla dorosłych.

5. Wygoda w użyciu – mimo obfitego biustu I apetycznych kształtów Mia jest łatwa w użytkowaniu, a jej waga nie będzie utrudniać codziennej higieny I przenosznia w inne miejsca domu niż sypialnia.

6. Piersi tej chińskiej lalki dla mężczyzn są wyposażone w żelowe wkładki aby spotęgować Twoje doznania.

7. Sex zabawka jest wyposażona w permanentny makijaż.

Irontechdoll.com

Zanim przejdziemy do szczegółów technicznych silikonowej sex lalki chcielibyśmy was zaprosić jeszcze raz na wycieczkę w fabryce IronTech Doll: https://sekslalki.pl/jak-wyglada-produkcja-seks-lalek-od-srodka-irontech-doll/ oraz do przeczytania naszego kompendium wiedzy o seks lalkach, w którym również ten producent jest przedstawiony: https://sekslalki.pl/kompendium-wiedzy-o-seks-lalkach/ .

Rozmiary i specyfikacja omawianej dzisiaj lalki do kochania:

– Wysokość: 162 cm
– Szerokość ramion: 39 cm
– Biust: 94 cm
– Pod biustem: 64 cm
– Talia: 60 cm
– Biodra: 100 cm
– Długość nóg: 81cm
– Długość ramion: 63 cm
– Dłonie: 17cm
– Stopy: 21cm
– Waga: 41 kg
– Otwór waginalny głębokość: 17 cm
– Otwór analny głębokość: 15 cm

Irontechdoll.com

Uwaga! Ta sex lalka jak żywa nie zaoferuje Ci seksu oralnego, ale zrekompensuje to uroczym uśmiechem, który połączony z zalotnym spojrzeniem sprawi, że rozpali nawet osoby do tej pory sceptyczne do posiadania „lalki do ruchania”.

Na koniec chcielibyśmy polecić lalkę erotyczną IronTech Doll dla kobiet w postaci seksownego Franco, który znalazł się w rankingu TOP 3 męskich lalek miłości roku 2021.
Każdy więc znajdzie więc w ofercie przedstawianej w dzisiejszym wpisie firmy coś dla siebie – zapraszamy zatem do realizowania swoich fantazji!