Orientalna Piękność – Realistyczna Lalka Do Sexu Z Azji

Lalki miłości azjatyckie

Z okazji Walentynek chcielibyśmy Wam przedstawić ultra realistyczną lalkę do sexu o orientalnych rysach, prawdziwą piękność z Azji wyposażoną w nowoczesny szkielet EVO i wiele innych ciekawych funkcji.

Gotową konfigurację tej lalki miłości znajdziecie tutaj:
https://sexdollgenie.com/products/sex-doll-genie-ds167evonell1?aff=33 .

Można ją nabyć za 4,266.00$ czyli prawie 17 tysięcy złotych. Kosztuje więc i tak o połowę taniej niż najdroższe lalki miłości: https://sekslalki.pl/najdrozsza-lalka-milosci/, a poniżej wymienione cechy udowodnią Wam, że jest warta swojej ceny.

Ta realistyczna sex lalka miłości mierzy bowiem 167 cm, jest bardzo realistyczna i wygląda jak żywa. Ma duże, piękne piersi w rozmiarze D, waginę przymocowaną na stałe (co polepsza efekt estetyczny) i funkcję seksu analnego. Wagina ma około 16 centymetrów głębokości, otwór analny zaś 5-7 cm. Lalka jest stworzona z najwyższej jakości Silikonu jako wierny model aktorki z zachowaniem anatomicznych szczegółów ciała.

Pozostałe wymiary tej sex zabawki to:

  • Piersi: 85 cm,
  • Talia 59 cm,
  • Biodra 95 cm,
  • Waga to natomiast 29 kilograma.

Pozwolimy sobie wymienić jeszcze opcje customizacji, które są wliczone w cenę:

  • fryzura,
  • oczy,
  • kolor skóry,
  • paliczki w palcach u rąk lub ich brak,
  • paznokcie,
  • stawy sztywne lub luźne.

Dorzucając zaś 150 dolarów do ceny wyjściowej możemy do naszej lalki dla dorosłych dodać jeden z 4 rodzajów włosów łonowych, a za 450$ dokupić super makijaż.

Natomiast wydając pomiędzy 700 a 1000 dolarów możemy dokupić, by uniknąć popadnięcia w ewentualną rutynę, dodatkową głowę dla naszej damy. Jest ich w sklepie ponad 20 do wyboru – jedne są wyposażone w funkcje oralne, inne nie, część posiada makijaż typu S oraz odwzorowanie detali na poziomie figury woskowej.

Z akcesoriów do seks lalek sklep poleca: dodatkowy adapter transgender (dildo za 99$ – teraz na promocji – cena oryginalna to 129$), stojak do lalek miłości za 329$, skrzynię do transportu za 659$ a nawet skrzynię do przechowywania lalki w domu udającą mebel za 949$.

Jeśli zerkniecie na fotki, okaże się, że ta sex lalka może z powodzeniem konkurować z innymi najwyższej jakości produktami omawianymi na naszym blogu, na przykład: https://sekslalki.pl/sex-lalki-porady-nie-oderwiesz-od-niej-wzroku-produkt-firmy-wmdolls-com/ oraz https://sekslalki.pl/ciekawa-lalka-milosci-o-pelnych-ksztaltach-katie/ .

Wybór może być trudny, ale weźcie pod uwagę, że w sklepie SexDollGenie.com mamy 100 % gwarancję zwrotu jeśli towar przyszedł do nas z wadami lub był uszkodzony i nie ponosimy kosztów wysyłki. Firma nie kryje się więc, tak jak wielu innych producentów, za „seksualną naturą produktu”, ale traktuje lalki do seksu jak każdy inny towar.

Warto także zauważyć, że sklep SexDollGenie.com posiada 114 recenzji na Trustpilot.com:

https://www.trustpilot.com/review/www.sexdollgenie.com?utm_medium=trustbox&utm_source=MicroCombo i ogólną ocenę „znakomita” ze średnią 4,6 na 5 gwiazdek. Serdecznie polecamy i życzymy miłej zabawy 🙂