Sex lalka z A.I. z Amazon.com, czy warto ryzykować?

Seks Lalka z AI

Chcielibyśmy Wam dzisiaj przedstawić seks lalkę wyposażoną w moduł sztucznej inteligencji sprzedawaną w sklepie Amazon.com, która za pomocą atrakcyjnej ceny usiłuje zaistnieć w świecie sex robotów. Oczywiście nie mówimy tutaj jeszcze o androidach z serialu „Westworld”, ale jeśli sex robotem nazywamy lalkę Harmony, której tylko głowa się porusza (ciało to normalny korpus sex lalki z TPE), to każda próba wprowadzenia na rynek produktu, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą mowy, jest warta odnotowania.

Aktualnie lalka do sexu z A.I.: https://www.amazon.com/dp/B0792XZGQY?tag=sexandrobots-20&linkCode=ogi&th=1&psc=1 kosztuje 2 777$, czyli nieco ponad 10 000 złotych (+ niestety, koszty wysyłki do 400$, które przy całej kwocie robota może nie są kosmiczne, ale jednak podrażają całe zamówienie).

Producentem tej sex lalki 3.0 jest firma NG Doll, która podaje jej następującą specyfikację:

  • Wzrost: 168 cm
  • Waga: 43 kg (całkiem sporo, być może aż tyle waży elektronika?)
  • Obwód piersi: 91 cm
  • Talia: 52 cm
  • Biodra: 89 cm

Omawiana seks lalka ze sztuczną inteligencją jest wyposażona w funkcję rozmowy. Podczas konwersacji poruszają się jej usta, oczy, brwi. Potrafi także pokręcić głową jeśli jej coś nie odpowiada. Wyposażona jest we wszystkie niezbędne otwory dające przyjemność, a także sensory dotyku oraz ogrzewanie symulujące temperaturę ciała ludzkiego. Według producenta ma też inteligentny głos (zna język angielski i chiński), potrafi opowiadać ciekawe historie, kawały i ogólnie rozbawiać towarzystwo. Dodatkowo seksownie mruczy i wydaje erotyczne jęki. Pamięta też temat ostatniej rozmowy, potrafi podjąć konwersację, albo o czymś przypomnieć.

Nie możemy jednak natrafić na żadne obiektywne opinie na temat NGDoll na YouTube.com, czy w renomowanych serwisach internetowych.
Dodatkowo sprzedawca tej inteligentnej lalki miłości posiada tylko pięć opinii 5-gwiazdkowych w sklepie Amazon.com, a słabszych ma znacznie więcej. Nie możemy więc z czystym sumieniem polecić tego sprzedawcy, mimo iż sklep Amazon jako całość posiada dobrą obsługę klienta, stara się na naszą korzyść rozwiązywać wszelkie spory i gwarantuje bezpieczeństwo przesyłek.

Mamy jednak przeczucie, że sprzedawca jest bardziej nieudolny, niż oszukuje ludzi specjalnie, a sam produkt może być całkiem interesujący, tylko całkowicie nie działa chińska sprzedaż i marketing.

Jeśli będziecie mieli jakieś ciekawe info na temat tego sex robota to koniecznie napiszcie. Być może przedstawiona właśnie lalka miłości z AI nie ma takich zaawansowanych możliwości jak Harmony, czy Samantha: https://sekslalki.pl/co-potrafia-sex-roboty-harmony-i-samantha/ , ale przy cenie 10 000 złotych drzemie w niej na pewno potencjał.

Na pewno w tej chwili warto rozważyć zakup (być może trochę drewnianej, za to sprawdzonej) sex lalki Emma: https://sekslalki.pl/inteligentna-seks-lalka-emma/. Możecie też pozostać przy klasycznych sex lalkach i w tym pułapie cenowym nabyć na przykład za 8 800 złotych taką piękność o imieniu Valentina: https://sekslalki.pl/lalka-do-sexu-premium-tpe-szkielet-evo-upoluj-najtaniej/, a doniesienia na temat sex robotów po prostu śledzić na naszym blogu: https://sekslalki.pl/realdoll-com-matt-mcmullen-i-sex-robot-harmony/ .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *