Największy supermarket z seks lalkami i seks robotami w Wielkiej Brytanii

Graham Tempest – właściciel firmy LoveDoll omawianej w jednym z poprzednich postów jest jednym z czołowych promotorów seks lalek w UK. Jego firma LoveDoll liczy już sobie sprzedaż w tysiącach sztuk, a mimo to Graham poszukuje wciąż pomysłów na rozwój biznesu oraz popularyzację seks lalek i seks robotów na Wyspach. Dlatego też otworzył jako pierwszy burdel z seks lalkami – ideą było wypróbowanie lalki przed zakupem właściwym w Lovedoll.

Niestety z powodu konfliktu z właścicielami budynku, w którym mieścił się lokal – przybytek został zamknięty, ale Graham już poszedł o krok dalej i otworzył pierwszy supermarket z tak pożądanym przez klientów asortymentem, oferujący wiele modeli seks lalek w jednym miejscu i cieszący się sporą popularnością.

Seks supermarket jest także doskonałą okazją aby poznać swoich klientów i zorientować się w ich potrzebach.

 

Graham twierdzi, że seks lalki i seks roboty przeszły ostatnio długą drogę – od prostych dmuchanych poduszek z dziurkami do miłych w dotyku, atrakcyjnych wyglądowo produktów, które aż chce się… przytulić. Dlatego seks lalki zwracają coraz częściej uwagę mężczyzn z klasy średniej, którzy zachęceni ich funkcjonalnością i zaawansowaniem chcą czegoś więcej od życia w sferze intymności i mają na to pieniądze.

 

Natomiast najstarszy klient supermarketu miał 75 lat i żonę – zdecydował jednak, że życie jest jedno i warto spróbować czegoś nowego, szczególnie, że miał potrzeby seksualne większe niż żona, a nie chciał jej zdradzać. Sporą grupą klientów są także osoby, które (bez względu na wiek) z jakichkolwiek powodów mają problemy w kontaktach z kobietami i potrzebują godnego zastępstwa, a nie chcą się zmuszać do normalnych randek i komplikować sobie życia.

 

 

Dodatkowo profil firmy na Instagram posiada wielu followersów w wieku 20+ żywo reagujących na wszelkie wiadomości od LoveDoll – są już ważną grupą docelową, która będzie się z czasem powiększała i oddziaływała na inne bardziej sceptyczne. Ponieważ jednak millenialsi nie dysponują z reguły wystarczającą siłą nabywczą. firma zamierza wprowadzić system ratalny aby mogli się zabawić już teraz, a zapłacić później. Wśród młodszego pokolenia zafascynowanego nowymi technologiami poczucie skrępowania przy korzystaniu z seks lalki lub seks robota powoli zanika – z upływem czasu przedstawiane na naszym blogu produkty będą coraz popularniejsze.

 

Zobacz też Melissa Petite Sex Kitten: https://www.youtube.com/watch?v=eXmgYdtkYl8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *