Targi China Adult-Care Expo 2019 w Shanghaju

Z wielu poprzednich postów mogliście zorientować się, że Chińczycy są potęgą jeśli chodzi o produkcje seks lalek. Są także potęgą w wielu innych, czasami zaskakujących dziedzinach seks biznesu, dlatego targi Expo w Shanghaju przyciągają najpoważniejszych kupców z całego świata.
Zgodnie z filozofią chińskiej dywersyfikacji (posiadają przecież nawet Volvo) projektują i produkują wiele sex zabawek, o których nie śniło się nawet Europejczykom.
Ciekawą, choć może za bardzo żartobliwą, relację z targów China Adult-Care Expo nagrał Wonton Don – zapraszamy na jego kanał Youtube:

Polecamy cały filmik – a dla niecierpliwych – seks lalki pojawiają się od 5 minuty.

W Shanghaju z coroczną wizytą był także Brian Solan – od 10 lat twórca seks zabawek i wynalazca urządzenia Autoblow.
Autoblow to masturbator pomagający mężczyznom rozładować napięcie podobny do FleshLight, ale o nieco innej technologii. Umożliwiło to jego opatentowanie i spory sukces.

Co ciekawe, Brian zebrał fundusze potrzebne na projekt poprzez crowdfunding i dotrzymał słowa jeśli chodzi o urzeczywistnienie projektu. Piszemy o tym, ponieważ jeśli projekt został ufundowany przez internautów – to znaczy że musieli go potrzebować.

Cała historia urządzenia, bardzo przystępnie przedstawiona, pokazana jest tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=Iustg6HiJLs, a link do relacji z Chińskich Sex Targów pod tytułem „22 najdziwniejsze sex zabawki na Expo” znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=vsDh8aeq3O8

Czy wybierzecie relację żartobliwą, czy poważniejszą – obu Panów na targach jednakowo zdziwiła wagina w stopie zrobionej z silikonu.  Ale przecież o gustach się nie dyskutuje, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *